آشنایی با ما

درباره ما

موسسه خیریه مهر دیبا فعالیت خود را به طور رسمی و با حمایت خیرین و حامیان عزیز از سال 1399 با اخذ مجوز های قانونی و رسمی آغاز نموده است.هم اکنون این موسسه در حوزه حمایت از زنان بی سرپرست و بدسرپرست مشغول فعالیت است و هدف از تشکیل مهر دیبا کمک به ارتقا سطح زندگی و مهارت شغلی و کسب در آمد در این قشر بی بضاعت و آسیب دیده است.

خدماتی که به مددجویان ارائه میدهیم

در این بخش تعدادی از خدمات مرسوم که به مددجویان عزیز ارائه میدهیم را معرفی کردیم

Img

اعطای ارزاق

مهر دیبا تلاش بر این دارد با کمک های شما نیکوکاران و حامیان عزیز در مناسب های متفاوت اعم از عید نوروز، شب یلدا، ماه مبارک رمضان و ... بسته حمایتی ارزاق  اهدا کند. این بسته ها عموما شامل برنج، پروتئین، حبوبات، چای، رب گوجه فرنگی و لبنیات است، مهر دیبا امید بر این دارد با اهدا این بسته ارزاق بار بسیار کوچکی را از دوش این قشر از جامعه بردارد.

Img

توانمندسازی

 در این بخش از مهر دیبا هدف بر این است؛ افرادی که به موسسه نیکوکاری ما مراجعه می کنند را یاری کنیم که مهارتی را بیاموزند و از طریق این مهارت کسب درآمد داشته باشند. بر این اساس رشته هایی برای آموزش در نظر گرفته شده است، این رشته ها در زمینه ی طراحی دوخت، قالی بافی، گلسازی، تهیه مواد غذایی و ... در موسسه برگزار می شود. مددجوی عزیز می تواند با فراگیری یکی ازاین رشته های آموزشی، مهارت لازم را کسب کند و بعد از اتمام دوره آموزشی کسب و کار خود را راه اندازی کند.

Img

حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرست

 هدف اصلی ایجاد مهر دیبا یاری رساندن به زنان سرپرست خانواده است،زنان سرپرست خانوار به دلیل فوت همسر،بیماری و بدسرپرست مسئولیت اقتصادی و معیشتی خانواده را برعهده دارند. و یک از آسیب پذیرترین گروه های جامعه هستند. مهر دیبا با شناسایی این افراد آنها را تحت پوشش قرار می دهد و کمک می کند سطح زندگی اجتماعی، فرهنگی و توانایی آنها ارتقا یاید.

Img

درمانی

موسسه نیکوکاری مهر دیبا در این قسمت تلاش می کند در بین افرادی که تحت پوشش هستند، کسانی که بیماری خاصی دارند را شناسایی کند و برای هزینه درمان از طریق اعطای کمک های مردمی و حتی تسهیلات به آنها یاری برساند. همچنین این افراد را به مراکز درمانی و پزشک های متخصص معرفی می کنیم تا هر چه سریعتر سلامتی خود را به دست بیاورند.

Img

مشاوره و مددکاری

افرادی که عضو مهر دیبا می شوند از ابتدا مورد حمایت مددکاران مجموعه قرار می گیرند. مددجویان عزیز برای استفاده از هریک از خدمات مهر دیبا با مددکاران در ارتباط هستند. و کسانی که نیازمند مشاوره هستند، چه برای سرپرست یا فرزندان کلاس های مشاوره در نظر گرفته شده است که می توانند با روانشناس یا مشاورین ما در ارتباط باشند.

پروژه و کمپین های اخیر

پروژه ها به منظور جمع سپاری مالی و شفافیت عملکرد ایجاد شده
شما میتوانید با پرداخت مبالغ خود در پیشرفت پروژه ها سهیم باشید

مهر رمضان

مانده: 0 ریال
shape
  • مبلغ پروژه: 400,000,000 ریال
  • تعداد: 2
  • میزان پیشرفت 100%
مشارکت در پروژه

مهر بافندگی

مانده: 100,000,000 ریال
shape
  • مبلغ پروژه: 100,000,000 ریال
  • تعداد: 0
  • میزان پیشرفت 0%
مشارکت در پروژه

مهر جاودان

مانده: 2,998,000,000 ریال
shape
  • مبلغ پروژه: 3,000,000,000 ریال
  • تعداد: 1
  • میزان پیشرفت 0%
مشارکت در پروژه

آخرین اخبار ما را بخوانید

برای با خبر شدن از فعالیت های ما به این بخش سر بزنید

تماس با ما

شما می‏‌توانید برای ارائه رهنمودها، طرح نظرات و دیدگاه‌ها، کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر، با روش‌های زیر با ما تماس برقرار نمایید:

شعبه مرکزی

آدرس

بزرگراه آیت الله سعیدی، شهرک صادقیه، خیابان غفاری خیابان محمد فولادی، پلاک 108

سامانه پیامک

...

پست الکترونیک

برای آسان شدن کمک رسانی، اپلیکیشن اندرویدی نیکوکار را نصب کنید